Оренда квартир в Івано-Франківську

Зняти квартиру в Івано-Франківську – послуга, за якою звертається чи не кожна друга сім’я. У певні періоди життя виникає потреба в довготривалому орендуванні житла або ж оренді подобово. Якщо Ви вирішили тимчасово залишитися жити в Івано-Франківську, тоді зверніть увагу на види оренд та їх особливості.

Квартири подобово в Івано-Франківську забезпечують проживання за конкретну кількість часу та визначеною оплатою за перебування. Якщо Вам потрібно помешкання на недовготривалий час, тоді це оптимальний варіант.

Довготривала оренда квартир в Івано-Франківську здебільшого обирається для проживання на тривалий термін. Час перебування узгоджується між власником квартири та орендарем, що проживатиме у цій квартирі. При цьому потрібно обумовити вимоги сторін один до одного, такі як: оплата комунальних послуг, умови проживання та інше. Якщо вас цікавить довготривала оренда квартир, Івано-Франківськ завжди знайде для вас кілька сотень варіантів, з яких ми відбираємо найкращі.

Якщо Ви хочете заселитися і при цьому бути впевненими у власному виборі, варто дотримуватися декількох правил в залежності від типу послуг – подобова чи довготривала оренда квартир в Івано-Франківську.

Довготривала оренда квартир в Івано-Франківську

Щоб зняти квартиру в Івано-Франківську на довготривалий термін:

 • Зверніть увагу на відповідність стану квартири Вашим очікуванням та фінансовим можливостям;
 • уточнюйте усі деталі оплати перед тим, як підписувати договір;
 • при довготривалій оренді квартир познайомтеся із сусідами та ознайомтеся із територією прилеглою до будинку;
 • при домовленості про оплату комунальних послуг, зверніть увагу на предмети, за які Ви будете платити, та в якому стані вони знаходяться;
 • перегляньте необхідні документи власника на квартиру;
 • варто прописати в договорі право недоторканості житла, щоб забезпечити себе від кількаразового приходу власника квартири у час Вашої відсутності.

Квартири подобово в Івано-Франківську

Щоб зняти квартиру подобово, варто звернути увагу на:

 • віддаленість квартири від потрібного місця (навчання, роботи);
 • власні фінансові можливості відбору пропозицій;
 • будинок, у якому знаходяться квартири та прилеглу територію;
 • переконайтесь у тому, що зняти в Івано-Франківську квартиру Вам пропонує саме її власник, а не людина, що не має відношення до об’єкту;
 • договір, що підписується між сторонами, та відповідність вказаних у ньому потреб і вимог з усною домовленістю.

Оренда квартир в Івано-ФранківськуРадимо підписувати договір із власником та заздалегідь, обговорювати усі умови, на котрі погодяться дві сторони. Зі свого боку, ми завжди дбаємо про юридичну грамотність складання і реалізації таких договорів.

Виконуючи ці пункти, Ви оберігаєте себе від зайвих проблем та уможливлюєте свою безпеку під час вибору квартири подобово чи довготривалої оренди квартир.

Орендуйте квартири від «Власної оселі». У каталозі представлені різноманітні варіанти з наведеними характеристиками.