Вітаємо на нашому сайті!

АН “ВЛАСНА ОСЕЛЯ” дбає про надійну купівлю та організований продаж квартир в Івано-Франківську вже більше 5 років. Наші фахівці якісно та оперативно надають консультації щодо вибору чи продажу житла. Адже ми орієнтуємося на потреби та бажання клієнтів і зацікавлені у вашому задоволенні від покупки чи продажу квартири в Івано-Франківську. Тільки якщо ви рекомендуватимете нас як надійних помічників у справах з нерухомістю, це буде найбільш промовистим показником того, що ми все робимо правильно.

Так, адже ми розуміємо, що операції з нерухомістю – це не миттєва забаганка, а обдумане рішення. Тож ми з радістю допоможемо знайти відповіді на всі запитання, що виникнуть у процесі пошуку, організуємо огляди кварти, які виставлені на продаж в Івано-Франківську або ж здаються в оренду; підкажемо оптимальні варіанти, а також супроводжуватимемо оформлення договорів.

Величезна кількість оголошень про купівлю і продаж квартир в Івано-Франківську з докладною інформацією про ціни, стан нерухомості та умови купівлі-продажу, чекають Вас і оновлюються щодня. Легка і зручна система пошуку оптимізує пошук необхідного об’єкта, скорочуючи коло до мінімуму, враховуючи всі параметри відбору, допомагаючи Вам економити час.

Чому для купівлі і продажу квартир в Івано-Франківську слід обрати нас?

Тому що для нас основною метою діяльності є ЗАДОВОЛЕНИЙ клієнт. Отже, ми будемо підбирати вам варіанти до того моменту, поки Ви не знайдете саме ту квартиру в Івано-Франківську, яку шукали.

  • Спектр послуг нашої компанії:
  • продаж квартир в Івано-Франківську, житлової та комерційної нерухомості;
  • купівля квартиру Станіславові;
  • послуги з оцінки житлової нерухомості;
  • безкоштовна реклама ваших об’єктів;
  • безкоштовні консультаційні послуги;
  • допомога в купівлі квартири з розтермінуванням;
  • інформаційне обслуговування та юридичний супровід клієнтів.

Основною умовою роботи нашої компанії є ЯКІСТЬ наданих послуг та ПРАВИЛЬНИЙ юридичний супровід оформлення того чи іншого об’єкту нерухомості. Для забезпечення надійності юридичного оформлення працюємо тільки з перевіреними роками юристами та нотаріусами Івано-Франківська та області.

Наше агентство функціонує більше 5 років. На офісі працює більше 10 працівників. У зв’язку з цим у нас ви можете знайти максимально великий вибір саме того типу об’єктів нерухомості , що вам потрібен.

Офіс знаходиться за адресою : м. Івано-Франківськ, вул. Пн Бульвар, 2А, офіс 7. (Позаду Панорами Плази).

Наші контакти: 0342-75-45-42; 050-700-74-28; 098-436-46-75

Якщо вас цікавить придбання чи продаж квартир в Івано-Франківську, звертайтеся до нас!